top of page

Mgr Yuliia Lesyshak

Virginia Satir mądrze zauważyła, że "Życie nie toczy się tak, jak powinno, ale jest takie jak jest. Sposób, w jaki sobie z tym radzisz, stanowi całą różnicę." To zdanie stało się moim przewodnikiem w podróży przez życie i moją pasją zawodową.

W mojej pracy kładę szczególny nacisk na nurt Psychoterapii Pozytywnej, który koncentruje się na pozytywnych wzmocnieniach - takich jak pozytywne emocje, mocne strony charakteru i zdrowe relacje. Wierzę, że szczęście wynika z równowagi zarówno emocjonalnej, jak i psychicznej. Psychoterapia Pozytywna nie skupia się na patologicznych aspektach życia człowieka, ale na budowaniu poczucia sensu i bezpieczeństwa.

 

Edukację kontynuowałam na renomowanych uczelniach, takich jak Uniwersytet Jagielloński i Yeditepe University w Stambule. Obecnie pracuję w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Dodatkowo, w wolnym czasie, angażuję się jako Ekspert ds. Nierówności Płci, koncentrując się na przeciwdziałaniu przemocy domowej i wspieraniu oraz edukacji kobiet.

 

Moje bogate doświadczenie i wiedza pozwalają mi wyczucie problemów, z którymi przychodzą klienci, oraz efektywnie pomagać w ich rozwiązaniu.

 

W trudnych czasach wojny miałam zaszczyt pracować z ludźmi z Ukrainy, pomagając im radzić sobie z wyzwaniami takimi jak lęk, napady paniki, depresja i żałoba.

 

Klienci, którzy odwiedzają mnie na sesjach, mogą spodziewać się ode mnie aktywnego słuchania bez oceniania, ale również wsparcia i praktycznych informacji, które pomogą im skutecznie stawić czoła swoim problemom.

 

Komu pomagam: nastolatki, osoby dorosłe

Języki: Polski, Ukraiński, Angielski

Leczone choroby: lęk, depresja, poczucie pustki, problem z wyrażaniem emocji, dolegliwości somatyczne, poczucie nieradzenia sobie)

 

Zakres porad: terapia, interwencja kryzysowa

311735877_8379740105401900_1963884495869219268_n.jpg
bottom of page